Twój partner w drukowaniu 3D

...ogranicza nas tylko wyobrażnia

DRUK 3D FDM


Drukujemy na profesjonalnych urządzeniach firmy ZORTRAX  w technologii LPD czyli tworzenie modelu odbywa się warstwa po warstwie ...

czytaj więcej

DRUK 3D DLP
Technologia druku 3D z wykorzystaniem żywic fotopolimerowych. Technologia ta zapewnia dużą wyższą jakość i odwzorowanie drobnych detali.

czytaj więcej

ZASTOSOWANIE
Technologia druku 3D otwiera przed nami nowe możliwości, tanie wykonywanie prototypów w ciągu kilku dni, gadżety, modele, makiety ... 

czytaj więcej


RAZEM STWORZYMY TWÓJ SUKCES!

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich którzy potrzebują narzędzia do urzeczywistnienia własnych pomysłów i przeniesienia elementów z świata wirtualnego do świata rzeczywistego. Druk 3D daje nam możliwość taniego i szybkiego prototypowania:

pomysł -> modelowanie 3D -> druk 3D -> gotowy produkt

Drukowanie 3D to nie tylko prototypy to także możliwość produkcji krótko seryjnej, nie potrzebujesz form wtryskowych, nie potrzebna obróbka skrawaniem która jest czasochłonna, kosztowna i generuje spore odpady które są składową ceny. 

Zapraszamy do współpracy: konstruktorów, projektantów, inżynierów, architektów, designerów, serwisantów, modelarzy, hobbystów, ludzi z pasją i pomysłami, wszyskich tych którzy potrzebują dorobić jakiś element.